Sodybos privalumai

Vienas didžiausių sodybos privalumų – mažai žmogaus rankos paliestas gamtovaizdis. Poilsis ant Merkio kranto leidžia džiaugtis smagiomis maudynėmis karštomis vasaros dienomis ar išbandyti savo drąsą ir ištvermę žiemos metu, po karštos dzūkiškos pirties. Šalia esantys miškai suteikia galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio ir trumpam pamiršti visus rūpesčius, pasimėgauti grynu ir neužterštu  oru.

Galerija

Pramogos

Be akį ir sielą džiuginančio gamtovaizdžio, Pamerkių sodyba siūlo puikias apgyvendinimo sąlygas bei patrauklų pramogų sąrašą. Lankytojai turi galimybę pasinaudoti erdviomis salės patalpomis su naujausia garso ir vaizdo aparatūra. Taip pat, svečiai gali pasilepinti atpalaiduojančiais pirties ir kubilo malonumais, o pritrūkus veiksmo – linksmomis lauko pramogomis. Kieme įrengtos krepšinio bei tinklinio aikštelės, dvejos pavėsinės su jaukiu lauko židiniu. Čia yra vietos ir patiems mažiausiems – įrengta vaikų žaidimo aikštelė su supynėmis ir čiuožykla.

 

Sodybos šeimininkai jau 8-nerius metus kaupia kaimo turizmo verslo patirtį. Nuolatos puoselėja gamtą ir atnaujina inventorių. Jie stengiasi, kad bendravimas su klientais būtų sklandus, užtikrinamos kokybiškos paslaugos, o į sodybą norėtųsi sugrįžti vėl ir vėl.

Lankytinos vietos

Pamerkių kaimo turizmo sodyba įsikūrusi viename iš Lietuvos etnokultūrinių regionų, ją supa daugybė lankytinų vietų. Turistai turi galimybę aplankyti netoliese įsteigtą Dzūkijos nacionalinį parką, taip pat Marcinkonių seniūnijoje esantį hidrogeologinį gamtos paminklą – ,,Ūlos akį‘‘, valstybinę gamtinio rezervato ekspoziciją – Čepkelių raistą , rašytojo Martyno Vainilaičio sodybą ir daugybę kitų netoliese esančių žymių vietų.

Užpildyti rezervacijos užklausą

Sodybos patogumai

Sodyba talpina apytiksliai 60 žmonių. Dvejuose pastatuose įrengta 10 kambarių su dvigulėmis, viengulėmis ir dviaukštėmis lovomis.

 

  • Sodyboje įrengti keturi tualetai ir trys dušai , lankytojai gali naudotis erdvia virtuve.
  • Pagrindinėje salėje yra puiki vaizdo aparatūra (projektorius ,TV ir DVD grotuvai) bei garso aparatūra ( CD grotuvas, garso kalonėlės). Salėje galima rengti konferencijas bei seminarus.
  • Pagrindinės pramogos įtraukia pirtį bei kubilą, baidares ir lauko užsiėmimus. Lauko užsiėmimams įrengtos tinklinio, krepšinio bei vaikų žaidimo aikštelės. Taip pat dvejos pavėsinės su lauko židiniu.
  • Kainos priklauso nuo Jūsų kompanijos dydžio bei norimų paslaugų.